Kilka słów o mnie

image

Po 10 latach pracy w ogromnej korporacji postanowiłam wywrócić swoje życie do góry nogami.
Z uśmiechem na twarzy spakowałam pudełka i postanowiłam żyć w zgodzie ze sobą, ze swoją pasją.
Teraz jestem coachem zdrowego stylu życia i trenerem personalnym i w końcu jestem sobą😀💪

Co robię?
Pomagam Kobietom zadbać o swoje cialo, prowadzić zdrowy styl życia i mieć więcej energii na co dzień.

Jak pomagam?

Na początku pomogę Ci określić cel, który chcesz osiągnąć i czego dokładnie pragniesz.

Następnie odkryjemy przeszkody, które stoją Ci na drodze do prowadzenia zdrowego stylu życia. Opracujemy działania, które pomogą Ci je pokonać.
W następnej kolejności poszukamy kluczy do sukcesu, dzięki którym zaczniesz pewnie podążać w stronę realizacji swojego marzenia. Ustalimy plan działania. Jako miłośnik zdrowego stylu życia i trener personalny mogę Ci powiedzieć co jeść, jak ćwiczyć żeby osiągnąć sukces.
Podczas naszych cotygodniowych spotkań skupisz się na działaniu. Ja będę Cię wspierać swoją motywacją, energią i inspiracją. Wierzę, że masz wszystko, żeby ten cel osiagnac i dzięki Twojemu zaangażowaniu i odpowiedzialności pomogę Ci do niego dotrzeć.

Wiele osób ma pomysły jak zadbać o swoje ciało, żyć zdrowo i mieć więcej energii, jednak żeby osiągnąć sukces, trzeba działać.
Pomogę Ci w tym.
😉👍💪

Od tego piątku (16 października), co tydzień w godzinach 11-13 lub 17-19 (do wyboru) będę przeprowadzała Gratisowe Konsultacje (Skype, więc nie ma znaczenia z jakiego miasta jesteś😀).

Chcę dać Ci okazję „doświadczenia” coachingu na własnej skórze. Będziesz mogła dowiedzieć się, w jaki sposób mój coaching może znacząco przyczynić się do tego, żeby żyć zdrowo i mieć więcej energii na co dzień💪😀, a może masz inny ważny dla Ciebie cel, marzenie i coś stoi na drodze żeby to osiągnąć?

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>