Dołącz do nas

721767_43869920Z przyjemnością obserwujemy tendencję do coraz większego zainteresowania tematyką sportu i zdrowego trybu życia w naszym kraju. Każdy z nas kiedyś zaczynał. Niestety dotarcie do wartościowych oraz rzetelnych informacji w Internecie jest coraz trudniejsze. Jako pasjonaci tematyki treningowo-dietetycznej stworzyliśmy więc dla Was Wirtualne Centrum Treningowe, czyli miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas Eksperci – licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci. Zależy nam na tym, by wspólnymi siłami zbudować bazę ciekawych i podanych w przystępnej formie informacji, z których skorzystają zarówno początkujący jak i zaawansowani.

Blogosfera jest miejscem przeznaczonym dla wszystkich sportowych pasjonatów, którzy pragną dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem czy przemyśleniami. Platforma blogowa stworzona została właśnie dla WAS i przez WAS jest tworzona. Tutaj każdy głos zostanie doceniony.

Jeśli chcesz założyć poprowadzić własnego bloga na łamach Wirtualnego Centrum Treningowego, napisz do nas pod adres wirtualnecentrumtreningowe@gmail.com

Razem możemy więcej :)

Redakcja serwisu wirtualnecentrumtreningowe.pl